Маятникові двері для ресторанів, кафе і барів

Важливу роль в інтер'єрі ресторану, кафе або бару грають двері. Зручні, з великою пропускною здатністю двері завжди не помітні для відвідувачів закладу тому, що створюють комфорт. Для таких цілей найкраще підійдуть маятникові двері з ПВХ - легкі і досить міцні, що відкриваються в обидві сторони. Ці якості роблять вироби популярними і затребуваними. Маятникові двері можуть бути як вхідними, так і всередині закладу - для поділу залів, кімнат, кабінок тощо.

Особливості конструкції і переваги

Маятникові двері для ресторанів Маятникові двері для ресторанів з ПВХ стрічки представляють собою конструкцію, що складається з легкого, але міцного алюмінієвого каркаса, виконаного з трубчастого профілю. Дверні полотна обертаються в одну і іншу сторону на петлях, які закріплюються на стелі та підлозі. Фітинги доповнює поворотний механізм, який допомагає дверним стулок ставати на місце.

Двері можуть бути одностулковими або двостулковими. Як правило, маятникові двері для барів, кафе, ресторанів обладнуються прозорими стулками або мають прозорі елементи на рівні голови людини, щоб він міг бачити при відкриванні дверей людей, що йдуть йому назустріч.

Вмонтовуються митників двері без коробки, і це дозволяє використовувати весь проріз для організації конструкції. Стулки дверей не мають притвору, тому для організації щільного прилягання їх до стіни і межу собою застосовуються спеціальні ущільнювачі - ці елементи забезпечують і тепло, і звукоізоляцію приміщення.

Конструкція механізму відкривання передбачає можливість регулювання положення стулок, в подальшому можна буде з його допомогою усувати неточності в роботі двері.

Установка і регулювання маятникових дверей

При визначенні місця для установки таких дверей потрібно врахувати, що потрібен певний простір з обох сторін для повного відкривання полотен.

Роботи по установці дверей виконуються в наступній послідовності.

  • Замовник визначається з параметрами двері і подає заявку в нашу компанію.
  • Співробітники компанії виїжджають на місце і проводять всі виміри і узгодять з клієнтом технічні тонкощі проекту.
  • Ми виготовляємо двері відповідно до проекту.
  • На місці проводиться лазерна розмітка дверного отвору.
  • За пів монтуємо вісь з доводчиком, виставляємо його по осях.
  • На полотно двері по кутах встановлюємо кріплення.
  • Встановлюємо двері на нижню і верхню осі.
  • Монтуємо фітинги, ущільнювачі.
  • Регулюємо співвісний положення стулок і коректну їх роботу в двох напрямках.

Якщо ви вирішили купити і встановити митників двері в кафе, барі чи ресторані, звертайтеся в компанію "Завіса-Україна". Ми виготовимо для вашого закладу двері будь-якої складності. У нас самі якісні матеріали та комплектуючі в Києві, професійне виконання, помірні ціни, гарантія якості на всі вироби.

Додаткова інформація

  • SeoTitle: Двері маятникові для кафе, барів і ресторанів купити в Києві, ціни, доставка по Україні

Задати питання

Задати питання, отримати консультацію або розрахувати вартість можливо за допомогою форми:
E-mail(*)
Невірна адреса email.

Телефон
Вкажіть номер телефона

текст

(*)
Неверный ввод

Чому саме наша компанія?

Професіоналізм, творчий підхід, любов до своєї справи і повна віддача дозволили компанії зайняти міцні позиції на ринку виробів з ПВХ, а також інших полімерів. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє добитися максимально ефективних результатів. Враховуючи побажання замовника і технологічні особливості виробництва, наші фахівці виконають повне проектування, а також запропонують найбільш оптимальний і вигідний варіант виробів і комплектуючих. Наші співробітники виконають всі необхідні види робіт з виготовлення, доставки, монтажу і подальшого обслуговування.

Завіса Україна У менеджерів компанії Ви завжди зможете отримати повну інформацію про всі цікавлять вас товари і про їх наявності на складі.

Володіючи великим досвідом у виробництві і установці ПВХ завіс, маятникових дверей та іншої продукції, а також орієнтуючись на сучасні вимоги ринку, компанія «Завєса-Україна» встановлює високі стандарти європейської якості. На сьогоднішній день продукція нашої компанії відома і представлена у всіх регіонах країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

 

Наша адреса

mapУкраїна, Київ, 02094
вул. Магнітогорська, 2

Наші контакти

Life(063) 290-66-44

MTS(099) 279-66-44

Kyivstar(096) 068-66-44

Ми в соцмережах