Порівняння китайських і європейських ПВХ завіс

Шановні клієнти та партнери ТОВ Завіса-Україна , просимо звернути Вашу увагу на те, що на ринку продажів стрічкової ПВХ завіси з'явилися пропозиції по вартості нижче ринкових. Як правило, це ПВХ стрічка китайського виробництва, яка за якістю значно відрізняється від європейської.

Нижче наводимо фото ПВХ завіс двох різних виробників (європейський ТМ " ZAVESA " і китайський).

Стрічка обох виробників експлуатувалася 3 роки в однакових умовах на одному об'єкті (можна особисто переконатися на ринку «Столичний» м.Київ). В результаті, китайська стрічка, яка всього на 10-15% дешевше європейської покрилася їдкою цвіллю, з'явилися навіть дірки від цвілі, стрічка втратила первісну форму і не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Найбільше стрічка китайських виробників реалізується в Дніпропетровську, Києві, Харкові, Одесі.

Шановні клієнти, остерігайтеся неякісних матеріалів!

Європейські ПВХ завіси ТМ " ZAVESA "

Європейська завіса ТМ & quot; ZAVESA & quot; Європейська завіса ТМ & quot; ZAVESA & quot;


Китайські ПВХ завіси

Китайські ПВХ завіси Китайські ПВХ завіси Китайські ПВХ завіси Китайські ПВХ завіси

Додаткова інформація

  • SeoTitle: Виробляємо і монтуємо ПВХ завіси, телефонуйте: (044) 383 83 06. Працюємо по всіх містах і регіонах України. Оптовим клієнтам знижки

Задати питання

Задати питання, отримати консультацію або розрахувати вартість можливо за допомогою форми:
E-mail(*)
Невірна адреса email.

Телефон
Вкажіть номер телефона

текст

(*)
Неверный ввод

Чому саме наша компанія?

Професіоналізм, творчий підхід, любов до своєї справи і повна віддача дозволили компанії зайняти міцні позиції на ринку виробів з ПВХ, а також інших полімерів. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє добитися максимально ефективних результатів. Враховуючи побажання замовника і технологічні особливості виробництва, наші фахівці виконають повне проектування, а також запропонують найбільш оптимальний і вигідний варіант виробів і комплектуючих. Наші співробітники виконають всі необхідні види робіт з виготовлення, доставки, монтажу і подальшого обслуговування.

Завіса Україна У менеджерів компанії Ви завжди зможете отримати повну інформацію про всі цікавлять вас товари і про їх наявності на складі.

Володіючи великим досвідом у виробництві і установці ПВХ завіс, маятникових дверей та іншої продукції, а також орієнтуючись на сучасні вимоги ринку, компанія «Завєса-Україна» встановлює високі стандарти європейської якості. На сьогоднішній день продукція нашої компанії відома і представлена у всіх регіонах країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

 

Наша адреса

mapУкраїна, Київ, 02094
вул. Магнітогорська, 2

Наші контакти

Life(063) 290-66-44

MTS(099) 279-66-44

Kyivstar(096) 068-66-44

Ми в соцмережах