Швидкий розрахунок вартості продукції за параметрами

Працюємо по всіх населених пунктах України

Наша продукція відповідає європейській якості

Про компанію «Завєса-Україна»

Компанія «Завєса-Україна» була заснована в 2009 році і зайняла гідне місце на українському ринку. Ми надаємо якісні послуги з підбору, виробництва, монтажу ПВХ завіс, маятникових дверей, дзеркал спостереження та багато іншої продукції промислового призначення. За час успішної і плідної роботи ми заробили репутацію надійного партнера та зайняли лідируючі позиції в галузі. Наша компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається, освоюючи нові вершини і горизонти, впроваджує новітні технології, що дозволяє виробляти продукцію високої якості, слідуючи сучасним вимогам ринку. Компанія «Завєса-Україна» пропонує широкий асортимент продукції, серед якої ПВХ завіси, маятникові двері з ПВХ, гнучкі швидкісні двері (рулонні і складаються), силіконові штори, дзеркала спостереження і багато іншого. Вся продукція компанії сертифікована. На всі вироби є гарантія. Продукція нашої компанії виготовлена з міцних, екологічно безпечних матеріалів з використанням новітніх сучасних технологій в даній галузі.

Завєса-УкраїнаПрофесіоналізм, творчий підхід, любов до своєї справи і повна віддача дозволили компанії зайняти міцні позиції на ринку виробів з ПВХ, а також інших полімерів. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє добитися максимально ефективних результатів. Враховуючи побажання замовника і технологічні особливості виробництва, наші фахівці виконають повне проектування, а також запропонують найбільш оптимальний і вигідний варіант виробів і комплектуючих. Наші співробітники виконають всі необхідні види робіт з виготовлення, доставки, монтажу і подальшого обслуговування. У менеджерів компанії Ви завжди зможете отримати повну інформацію про всі цікавлять вас товари і про їх наявності на складі.

Володіючи великим досвідом у виробництві і установці ПВХ завіс, маятникових дверей та іншої продукції, а також орієнтуючись на сучасні вимоги ринку, компанія «Завєса-Україна» встановлює високі стандарти європейської якості. Ми відкриті до співпраці і активно розвиваємо дилерську мережу. На сьогоднішній день продукція нашої компанії відома і представлена у всіх регіонах країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Наші клієнти

АшанЭпицентрБиллаВелика КишеняНаша РябаСильпо

Наша адреса

mapУкраїна, Київ, 02094
вул. Магнітогорська, 2

Наші контакти

Life(063) 290-66-44

MTS(099) 279-66-44

Kyivstar(096) 068-66-44

Ми в соцмережах